هانیکو در ایران اگروفود2018 حضور فعال خواهد داشت

تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۷

شرکت به نان گندم(هانیکو) در بیست و پنجمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته - ايران آگروفود 2018 که از تاریخ 8 تا 11 تیر ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، حضوری فعال خواهد داشت.

به گزارش اقتصاد کشاورزی، شرکت به نان گندم(هانیکو)، ايران آگروفود بزرگترین و معتبرترین گردهمایی صنایع غذایی ایران به شمار می رود که امسال براي بیست و پنجمین سال متوالي در محل دائمی نمايشگاه های بين المللی تهران برگزار خواهد شد.

شرکت به نان گندم(هانیکو) در این نمایشگاه ضمن ارائه انواع محصولات شامل آرد مخصوص کیک، انواع خمیر کیک و پیتزا و انواع پودر نوشیدنی، آماده تعامل مستقیم با مخاطبان و مشتریان محترم و شنیدن نقطه نظرات این عزیزان است.

بر این اساس از مخاطبان ومشتریان محترم دعوت می شود ضمن بازدید از این نمایشگاه در غرفه بهنان گندم(هانیکو) واقع در سالن 27 حضور یافته و و پیشنهادات و انتقادات ارزنده خود را با مسئولان شرکت در میان بگذارند.

شایان ذکر است شرکت به نان گندم( هانیکو) در این نمایشگاه از برنامه ها و محصولات آتی خود نیز رونمایی خواهد کرد که در مورد جزئیات این موضوع به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

 

انتهای خبر

اخبار
  کشاورزی و دامداری
  صنایع غذایی
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  کتاب
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.