مدیرعامل شرکت صنعتی شوفاژکار اعلام کرد:

افزایش 2 برابری ظرفیت صادرات شوفاژکار با افتتاح سایت جدید شرکت در تاکستان

تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ماه ۱۳۹۷

مدیرعامل شرکت صنعتی شوفاژکار از افزایش 2 برابری ظرفیت تولید محصولات صادراتی این شرکت با افتتاح سایت جدید شوفاژکار در تاکستان خبر داد.

به گزارش اقتصادکشاورزی، علیمردان علایی با بیان این که شرکت شوفاژکار از سال 1350 فعالیت خود را در راستای تولید محصولات نوین و ایمن گرمایشی آغاز کرده است، اظهار کرد: استانداردسازی محصولات گرمایشی و عرضه آن به مردم از اولویت های ما بوده است و مفتخریم که در حال حاضر بیش از 3 میلیون خانوار ایرانی از محصولات متنوع و با کیفیت شرکت شوفاژکار استفاده می کنند.علایی با اشاره به این که به روز رسانی فناوری و ارتقا کیفی محصولات شوفاژکار موجب حضور پرقدرت این شرکت در بازار داخلی و خارجی شده است، افزود: محصولات ما اکنون به کشورهای مختلفی از جمله ایتالیا، اسپانیا، یونان، ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، چین و ... صادر می شود.

وی ادامه داد: شرکت شوفاژکار با فراهم آوردن زمینه حضور در شاخه های مختلف صنعت تاسیسات، به دنبال آن است که بازارهای صادراتی خود را گسترش دهد و به این منظور در نمایشگاه های میلان، مسکو، سن پطرزبورگ و ترکیه حضور فعال داشتیم و امسال نیز در نمایشگاه فرانکفورت آلمان شرکت خواهیم کرد.مدیرعامل شرکت شوفاژکار افزود: محصولات ما در مقایسه با محصولات مشابه خارجی کیفیت بالاتری دارد و این امر موجب تثبیت شوفاژکار در بازارهای صادراتی شده است که کسب عنوان صادرکننده نمونه کشور در سال های 94 و 95 موید این نکته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تکنولوژی نوین و ماشین آلات مدرن مورد نیاز این کارخانه از کشورهای آلمان و ایتالیا به کشور وارد شده و با راه اندازی رسمی این کارخانه، علاوه بر افزایش تولید محصولات متنوع و پوشش بهتر بازار داخلی، ظرفیت تولید محصولات صادراتی شوفاژکار نیز به 2 برابر میزان فعلی افزایش خواهد یافت.علایی با بیان این که شوفاژکار علاوه بر استانداردهای ملی، استانداردهای جهانی را نیز کسب کرده است، تصریح کرد: حضور مستمر در بازارهای جهانی مستلزم سرمایه گذاری در امر تحقیق و توسعه است که ما به این امر اهتمام ویژه ای داشتیم و آزمایشگاه مدرن شرکت را در همین راستا تجهیز کردیم. همچنین سرمایه گذاری بزرگی در طرح های توسعه ای شرکت انجام شده است که منجر به احداث کارخانه جدید شوفاژکار با زیربنای 40 هزار متر مربع در زمینی به مساحت 30 هکتار در شهرستان تاکستان شده است.


انتهای خبر

اخبار
  کشاورزی و دامداری
  صنایع غذایی
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  کتاب
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.