رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن اعلام کرد:

شعب کشیک بانک مسکن در روزهای پایانی سال و ایام نوروز 97

احمدی، رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن اعلام کرد:به مناسبت فرارسیدن سال نو و در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به مشتریان در روزهای پایانی سال و ایام نوروزشعب کشیک بانک مسکن آماده ارائه خدمات می باشند.

تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۶

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، احمدی با اعلام این خبر عنوان کرد: باجه عصر تمامی شعب تهران از امروز چهارشنبه 16 اسفندماه تا آخرین روز سال 28 اسفند ماه در تمامی روزها به جز پنج شنبه ها، حداکثر به مدت دو ساعت ارایه خدمت به مشتریان می باشند.

همچنین وی اظهار داشت:در روز شنبه مورخ چهارم فروردین ماه سال 1397 شعب کشیک این بانک در استان تهران از ساعت 9 الی 12 آماده فعالیت می باشندبه ترتیبی که همکاران این بانک در استان تهران در هریک از مدیریت های شعب مناطق سه گانه تهران هشت شعبه وهمچنین شعبه مستقل مرکزی تهران و در مجموع 25 شعبه آماده ارایه خدمات بانکی به هموطنان عزیز می باشند.

احمدی تاکید کرد: تمام شعب این بانک تا آخرین روز پایان سال در راستای رعایت اصل مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع آماده ارایه خدمات مطلوب بانکی به هموطنان عزیز در تمامی امور از جمله تشکیل پرونده تسهیلاتی متقاضیان( خرید ، جعاله و ...)، ارزیابی پرونده ها، اخذ استعلامات، صدور نامه های دفترخانه، حضور نماینده بانک در دفترخانه و ... می باشند.

احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن در خصوص ساعت فعالیت سایر شعب استان ها نیز اظهار داشت: با عنایت به آنکه ساعت فعالیت شعب هر استان متناسب با موقعیت جغرافیایی و براساس نظر فرمانداری آن استان تعیین می شود به محض مشخص شدن ساعات کار شعب استان مراتب از طریق سایت بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir و رسانه های عمومی اعلام خواهد شد.
اخبار
  کشاورزی و دامداری
  صنایع غذایی
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  کتاب
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.