حضور تنها دارنده نشان شایسته مشتری‌مداری، در جشنواره تولید ملی

تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۶

"پانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی" با تلاش دوباره خانه صنعت، معدن و تجارت برگزار شد و برند آرفونی نیز در این رویداد حاضر شد.

این برنامه با حضور سخنران‌ها و مقام‌های عالی دولتی، مدیران، تولیدکنندگان و اصحاب رسانه همچون آیت‌اله دری نجف آبادی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، فاطمه داداشیان عضو کمیسیون خانه صنعت، معدن و تجارت، ابوالقاسم مرادی عضو خانه صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

برند آرفونی به عنوان تولیدکننده مبلمان اداری و پارتیشن و به عنوان تنها دارنده نشان شایسته مشتری‌مداری یکی از شرکت‌کنندگان این رویداد بود.

این مجموعه با حضور خود در پانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی به تاکید در اهمیت تولید ملی و حمایت از تولیدکننده‌های ایرانی از سوی دولت در این همایش ملی پرداخت.

حسین نقره‌کار معاون حقوقی و امور مجلس بانک مرکزی، سید محمدرضا مرتضوی رییس خانه صنعت و معدن و تجارت استان تهران، سید عبدالوهاب سهل‌آبادی رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و اتاق بازرگانی اصفهان، محمدباقر الفت معاون امور اجتماعی و جرم‌شناسی از دیگر حاضران در این رویداد بودند.

محور اصلی این همایش "بررسی، تدوین و ارتقای نقش بخش خصوصی در جهت رونق و شکوفایی اقتصاد " بود.

برند آرفونی با اجرای بیش از 2000 پروژه پارتیشن‌بندی فضاهای اداری در سراسر کشور و اجرای بیش از 5000 پروژه تجهیز مبلمان اداری، فایلینگ ادارات و سازمان‌ها به عنوان واحد برگزیده دومین جشنواره نشان شایسته ملی، واحد برگزیده جشنواره نشان عالی مدیریت خلاق و واحد برگزیده همایش روز ملی صنعت و معدن نیز شناخته می‌شود.

پانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی در تاریخ 28 بهمن ماه 1396 در مرکز همایش‌های بین‌المللی سالن صدا و سیما برگزار شد.

اخبار
  کشاورزی و دامداری
  صنایع غذایی
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  کتاب
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.