خوشبختی‌های کوچک در بازار نشر

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۵

رمان «خوشبختی‌های کوچک»، پنجمین رمان مژگان زارع است. او علاقه‌ی زیادی به ژانر معمایی-عاشقانه دارد، اما دغدغه‌های اجتماعی زنان امروزی نیز برایش مهم است.
رمان خوشبختی‌های٬ دغدغه های زنی جوان است که در زندگی خانوادگی و شغلی اش دچار تغییرات نگران کننده می شود.او باید با این تغییرات مبارزه کند. این رمان  سیصد و ‌ده صفحه‌ ای به تازگی از سوی انتشارات برکه خورشید روانه‌ی بازار شده است. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:
دراز می‌کشم و چشم می‌دوزم به صفحه‌ی تلوزیون که دارد درباره‌ی پنگوئن‌های قطبی حرف می‌زند. به اندازه‌ی تمام یخ‌های قطب سردم است. 
گوینده‌ای انگلیسی زبان با لهجه غلیظ و پر ناز بریتانیایی می‌گوید پنگوئن‌های امپراطور بی‌وفاترین موجودات عالم هستند. بعد زوم می‌کند روی یک پنگوئن نر که سال پیش جفتش یکی دیگر بوده و حالا دارد جفت تازه انتخاب می‌کند.  یادم است که این برنامه را سال پیش هم دیده بودم و بعد با شور و هیجان برای سمیه تعریفش کردم. گفتم که چطور وقتی پنگوئن نر جفتش را انتخاب کرد یکی از آن ماده‌های تنها مانده آمد وسط زندگی دو نفره‌ی بی‌دوامشان و پنگوئن نر کنار ایستاد تا ماده‌ها به سر و چشم هم نوک بزنند...
اخبار
  کشاورزی و دامداری
  صنایع غذایی
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
دسترسی‌ها
  نمایشگاه ها
  کتاب
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.